محدودیت های اینستاگرام

محدودیت های اینستاگرام ؛ شناخت کامل قوانین اینستاگرام

ما در بلاگ حس طراحی سعی می کنیم که دانش شما را در رابطه با موضوعاتی که در آن ها تخصص داریم ارتقا دهیم. برای اینکه از ریزه کاری های شغل ما بیشتر بدانید بلاگ حس طراحی را دنبال کنید تا با فنون مدیریت پیج اینستاگرام؛ طراحی گرافیکی و بازاریابی دیجیتال آشنا شوید. 

اگر می خواهید در مدیریت پیج اینستاگرام خودتان دچار مشکل نشوید باید نسبت به قوانین و محدودیت های اینستاگرام کاملا آگاه باشید و آن ها را به طور کامل بشناسید. اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی حال حاضر در جهان با ایجاد محدودیت ها و قوانینی تلاش می کند تا محیط خوب و مناسبی را برای فعالیت کاربران خود فراهم آورد و رضایت آن ها را جلب کند. اما اگر ما این قوانین و محدودیت ها را نشناسیم ممکن است از طرف اینستاگرام یک کاربر مخرب شناخته شویم و با اعمال محدودیت های بیشتری برای حساب مان مواجه شویم. ما در این پست این محدودیت ها را بررسی می کنیم و به شما می آموزیم که چطور با اینستاگرام کار کنید تا توسط اینستاگرام جریمه نشوید.

محدودیت تعداد فالو و آنفالو در اینستاگرام

محدودیت های اینستاگرام برای مدیریت پیج اینستاگرام

خب اینکه شما در یک زمان مشخص بتوانید تعداد حساب های کاربری متعددی را دنبال و یا لغو دنبال کنید توسط اینستاگرام با محدودیت مواجه شده است. اینستاگرام برای فالو کردن افراد بین 50 تا 60 دفعه را به عنوان محدودیت در نظر گرفته و شما بیشتر از این مقدار نمیتوانید افراد را در ساعت فالو کنید. اگر بیشتر از این مقدار فالو کنید توسط اینستاگرام جریمه می شوید. برای میزان آنفالو هم بین 80 تا 100 نفر در ساعت در نظر گرفته شده که تجاوز از این میزان امکان پذیر نیست و جریمه اینستاگرام را به دنبال دارد. در بسیار از مواقع که پیج های اینستاگرامی برای مدیریت شان از ربات های اینستاگرام استفاده می کنند این احتمال وجود دارد که ربات این میزان را درست تشخیص ندهد و پیج اینستاگرام شما را دچار مشکل کند.

محدودیت تعداد لایک و کامنت در اینستاگرام

محدودیت تعداد لایک و کامنت اینستاگرام

درست مثل تعداد فالو و آنفالو در اینستاگرام، یکی دیگر از محدودیت های اینستاگرام تعداد لایک و کامنت می باشد. از این جهت که شما به عنوان یک کاربر اینستاگرام فقط می توانید تعداد مشخصی لایک در ساعت انجام دهید و بیشتر از آن برای شما جریمه توسط اینستاگرام را در پی خواهد داشت. باید به این نکته دقت کنید که اینستاگرام هیچ وقت هیچ آمار یا عدد مشخصی را تعیین نکرده و هیچ منبع معتبری برای این موضوع وجود ندارد. اما مشاهدات تجربی مشخص کرده که بیشتر از 100 تا 120 لایک در ساعت ممکن است برای شما مشکل ساز شود؛ بنابراین باید دقت کنید که این محدودیت اینستاگرام را نادیده نگیرید. تعداد کامنت ها هم درست نصف این میزان می باشد یعنی بین 50 تا 60 کامنت در ساعت. یعنی یک کاربر اینستاگرام فقط به میزان 50 کامنت در ساعت می تواند زیر پست دیگران قرار دهد.

محدودیت نوشتن در اینستاگرام

محدودیت های کاراکتر نوشتن در کامنت و کپشن اینستاگرام

حتما گاهی با مشکل محدودیت های کاراکترها برای نوشتن در اینستاگرام مواجه شده اید. مثلا خواسته اید یک کپشن طولانی بنویسید ولی موفق نشده اید و یا خواسته اید یک کامنت پر و پیمان بنویسید ولی اینستاگرام با محدودیت هایش جلوی شما را گرفته! این محدودیت ها دقیقا به چه میزان هستند و ما می توانیم تا چه مقدار کاراکتر را وارد کامنت ها و کپشن هایمان کنیم؟

محدودیت برای کامنت ها یا همان دیدگاه ها در اینستاگرام به میزان 240 کاراکتر می باشد بدین معنی که شما تنها مجاز هستید به میزان 240 حرف و یا فاصله کامنت بنویسید و برای کامنت های طولانی تر مجبورید دو کامنت بگذارید. برای کپشن هم محدودیت تعیین شده از سمت اینستاگرام به میزان 2200 کاراکتر می باشد که بیشتر از این میزان امکان پذیر نیست. محدودیت ها برای اسم شما در اینستاگرام به میزان 30 کاراکتر و برای نوشتن بیوگرافی در اینستاگرام 150 کاراکتر در نظر گرفته شده است.

محدودیت دایرکت در اینستاگرام

شاید برایتان جالب باشد بدانید که فقط به میزان 60 دایرکت در ساعت برای اکانت های اینستاگرامی در نظر گرفته شده و تجاوز از این میزان مساوی با ایجاد محدودیت های بیشتر برای حساب های اینستاگرامی خواهد بود.

محدودیت هشتگ در اینستاگرام

اینستاگرام برای هشتگ ها نیز محدودیت هایی را در نظر گرفته؛ شما برای هر پست می توانید به تعداد 30 هشتگ بگذارید و بیشتر از آن امکان پذیر نیست. این اتفاق به نوعی کمک کننده هم هست و ممکن است از دیدگاه شما نیز مفید به نظر برسد؛ اینگونه افراد برای پست ها سعی می کنند هشتگ های مرتبط و مفید را بزنند و هشتگ های غیرمرتبط از دور خارج می شوند و افراد در اینستاگرام به راحتی به هدف خودشان می رسند.

اگر از قوانین اینستاگرام تبعیت نکنیم چه می شود؟

خیلی بد می شود!

شما به عنوان یک شخص که مدیریت پیج اینستاگرام را به عهده دارید باید متوجه باشید که برای استفاده از هر فضایی باید به قوانین آن فضا نیز احترام گذاشت. اما اگر شما این قوانین را رعایت نکنید؛ اینستاگرام برای تنبیه شما ابتدا حساب کاربری تان را با محدودیت هایی روبرو می کند و شما برای مدت محدودی با محدودیت های جدی روبرو خواهید شد. اگر باز هم به قوانین اینستاگرام تن در ندهید محدودیت ها بیشتر و بیشتر می شوند تا آنجا که حساب شما به کلی مسدود می شود و شما دیگر قادر به فعالیت در اینستاگرام نخواهید بود. لذا باید دقت کنید که فعالیت در اینستاگرام به شدت پیچیده و نیازمند مطالعه و دانش است.

در آخر به شما پیشنهاد می کنیم که در مورد خدمات مدیریت پیج اینستاگرام حس طراحی تحقیق کنید و ببینید که اگر مدیریت پیج اینستاگرام خودتان را به دست تیم متخصص حس طراحی بسپارید قطعا به رشد پیج شما کمک خواهد کرد.

ضمنا به شما توصیه می کنیم برای عملکرد بهتر اینستاگرام مقاله ابزارهای مدیریت پیج اینستاگرام را بخوانید.

فهرست مطالب

مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام

برای مدیریت پیج اینستاگرام تان می توانید همه کار را به ما بسپارید و دیگر نگران پیشرفت صفحه اینستاگرامی تان نباشید! ما در تمام مسیر همراه تان هستیم.
مشاهده جزئیات